توسعه اطلس طب امین

ارائه دهنده محصولات پزشکی با کیفیت بالا و ضمانت

توسعه اطلس طب امين

مجموعه ی توسعه اطلس طب امین با پشتوانه ای ۶ ساله ابتدا تولید خود را از منسوج نبافته آغاز کرده و تبدیل به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ملت بلون در شمال غرب کشور گردیده. حال این مجموعه در نظر دارد با توجه به نیاز این منطقه و برای خدمت به عزیزان شروع به تولید و توزیع انواع گاز طبی و باند پزشکی نموده و در این راه نیز یاری رسان مردم باشد. مجموعه ی توسعه ی اطلس طب امین با داشتن انواع ماشین آلات بروز و فوق تخصصی و گردهمایی افراد متخصص در این زمینه امید دارد تا همواره کالایی با کیفیت و درخور شأن مردم عزیز ایران تولید و به دست مصرف کنندگان برساند .

Image

بالاترین کیفیت

ارائه محصولات با بالاترین کیفیت و درخور شأن مردم ایران همواره شعار این مجموعه است .

قیمت مناسب‌تر

در راستای خدمت برای مردم عزیز سود کمتر و ارائه خدمات بیشتر اولویت ماست.

Image

محصولات

دپارتمان‌ها  و زمینه‌های فعال  شرکت توسعه طب امین

زندگی شما برای ما ارزشمند هست

دارنده گواهینامه های بین المللیISO-9001 , ISO-14001 , ISO-45001 , ISO-10004, ISO-13485 و IMS در زمینه تولیدات انواع منسوج نبافته

Image
0

تنوع محصولات ما

Image
0

گواهی‌نامه‌ها

Image
Image

طیف گسترده ای از محصولات فناوری پزشکی

شرکت توسعه اطلس طب امین ( سهامی خاص) توانسته در مدت زمان کمی تمامی مجوزات لازم من جمله پروانه بهره برداری، مجوز سازمان غذا و دارو ، مجوز وزارت بهداشت و درمان و …. را کسب کرده و با ایجاد سیستم کیفی و رسیدن به معیار های قابل قبول اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی ، موفق به اخذ مهر استاندارد برای کلیه محصولات گردیده است. همچنین این شرکت موفق به اخذگواهینامه های بین المللیISO-9001 , ISO-14001 , ISO-45001 , ISO-10004, ISO-13485 و IMS در زمینه تولیدات انواع منسوج نبافته شود. هم اکنون محصولات این مجموعه با نام تجاری اطلس در شرایط ایده آل و طبق اصول مشخص شده و زیر نظر مسئولین فنی کارخانه عرضه میگردد.

Image

-- گواهی‌نامه‌ها --